MS Office

PowerPoint için 5 adet İnfografik

PowerPoint de kolaylıkla nasıl infografikler oluşturulacağını öğrenmek için 5 adet template yayınlayan hubspot.com, görsel içerik kullanmak isteyenlere bir jest yaptı.

infografik

İnfografiklerin pazarlama dünyasında böyle baskın bir güç haline gelmesi şaşırtıcı değil. Facebook ve Google+ gibi sosyal ağlarda görsel olarak yer almak daha belirgin bir görünüm sağlıyor. Görsel odaklı ağların yükselişi malum. Pinterest, Vine, Instagram gibi…

“Görsel içerik” dendiğinde akla gelen ilk tip, genellikle infografik olmaktadır. Fakat bir tasarım altyapısına sahip olmayanlar için bu biraz güç olabiliyor. Çünkü profesyonel görünümlü infografik için pahalı tasarım yazılımı satın almak zorunda kalınıyor. Tabii büyük olasılıkla bilgisayarınızda zaten yüklenmiş yazılım içinde bunu yapabilirsiniz. Görsel içerik oluşturmak için powerpoint en iyi arkadaşınız olabilir. Eğer bu konuda da beceriniz yok ise işte bu makalede önerdiğimiz powerpoint infografik şablonları işinize yarayacaktır.

5 adet muhteşem infografik şablonları indirmek için tıklayın.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et