MS Office

Microsoft Office 2010 Ücretsiz Sertifika Programı

\"MicrosoftÇizgi Tagem \’den Türkiye’de Bir İlk! Çizgi Tagem, Microsoft Office 2010
Ücretsiz Sertifika Programını başlattı.

Bu eğitim programı “Bilgisayar Okur Yazarlığı” olarak tabir edilen ve ECDL (European Computer Driving Licence), yani Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası paralelinde Microsoft Office 2010 programlarının detaylı eğitimini içermektedir. Bu eğitim, bilişim eğitimi almayı hedefleyen giriş seviyesindeki tüm katılımcılar için uygundur.

Çizgi Tagem’in bu eğitimi çeşitli eğitim kurumlarında çalışan gönüllü Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri tarafından hazırlanmıştır. Bu eğitimden herkes tamamen ücretsiz olarak yararlanabilir ve paylaşabilir.

Eğitim içerisinde Kelime İşlemci Word 2010 programı, Hesap Çizelgeleri Excel 2010 programı, Sunum Hazırlama PowerPoint 2010 programı, Veri Tabanları ve Dosyalama Access 2010 ve İletişim/Mesajlaşma Outlook 2010 ve Publisher 2010 programları sunulmuştur.

\"Microsoft

Eğitime katılmak için buraya tıklayınız.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

7 thoughts on “Microsoft Office 2010 Ücretsiz Sertifika Programı

 • rabia özcömert

  sınavlara nerde ve nezaman gırılıcek zamanları nasıl belırlenıyor bılgılendırılmek ıstıyorum

 • @rabia,
  dersleri bitirip ücretsiz olarak sistem üzerinden sınav oluyorsun, başarılı olduğun takdirde sertifika almak için hak kazanıyorsun. Zamanı sana bağlı. Gerekli bilgiler ilgili sayfada mevcut.

 • rabia özcömert

  EMRAH BEY COK SAOLUN BEN YENI OGRENIYORUM SISTEM BILGILERINI OGRENMEYE CALISIYORUM BILGISAYAR KONUSUNDA TECRUBEM AZ OLDUGUNDAN BILGILERINIZI GOREMEMIS OLABILIRIM AMA CEVABINIZ BENI COK MEMNUN ETTI INSALLAH SISTEMI OGRENEBILIRIM COK TESEKKURLER

 • birkan

  genel bir açıklama sitede varmı ben bulamadımda.ücretsiz olarak nasıl sertifika sahibi olcaz ne kadar sürecek bu uygulama sınavlar içinde az bilgi var :S

 • @birkan,
  Sitede gerekli açıklamalar mevcut. Sertifika almaya hak kazanmak için deneme ve bitirme sınavlarının hepsinden başarılı olmanız gerekiyor.

 • Bilal

  Sınavlardan başarılı olduktan sonra alacağımız sertifikayı nereden temin edeceğiz acaba?

  Cevap için şimdiden teşekkürler.

 • @Bilal,
  Sistem üzerinden yüksek çözünürlüklü olarak çıktısını alabilirsiniz. Sınavları geçtiğiniz takdirde zaten adınıza sertifika düzenlenmiş olacaktır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et