Yazılım

A4 Tech Webcam Driver Windows 10 Sorunu

Elinizde benim gibi bir A4 TECH PK-635 model webcam varsa a4tech webcam driver yüklerken herkes gibi siz de sorun yaşamış olabilirsiniz. Windows 10‘da kamerayı çalıştıramayanlar veya sistem algıladığı halde driver eksik görünenler sorunun çözümünü paylaşıyorum.

a4tech webcam sorunu

A4tech webcam modellerini kendi sitesinde incelediğinizde çoğu modelin driver yazılımlarının Windows 10 işletim sistemini desteklemediğini görebilirsiniz. Fakat a4 tech webcam driver indikten sonra aşağıda verdiğim talimatları sırasıyla yapıp kurulumu tamamlayıp işlem adımlarını sırasıyla uyguladığınızda sorun çözülecektir.

a4 tech webcam

Windows 10
A4 Tech Kamera Sorunu Nasıl Çözülür?

Windows 10 A4 Tech Driver Yükleme

1- Öncelikle http://www.a4tech.com/driver/A4 PC Camera H.rar dosyasını indirin.

2- Bilgisayarınıza kaydedin. 

3- İndirilen dosyayı ayıklayın.

4- Web kameranın driver setup dosyasına fare sağ tuşunu tıklayıp uyumluluk modundan Windows 7‘yi seçin. (Sorunu çözecek asıl adım bu. Dikkat edin.)

4- Ekrandaki talimatları izleyin. 

5- Başarıyla yüklendiğinde, bilgisayarınızı yeniden başlatın. 

6- Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra, ürünü bilgisayarınızdaki PS / 2 veya USB bağlantı noktasına bağlayın. İşte oldu.

A4 Tech Web Kamera Modelleri ve Sürücüleri

a4 tech webcam driver

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et