WordPress

Mükemmel 20 Blog Tasarımı

Blog tasarımı kolay ve zevklidir. Tercihiniz ne olursa olsun, her zaman mevcut temaları günlüğünüze saniyeler içinde uygulayabilirsiniz. Stil ve renklerle oynamanıza hiç gerek yoktur üstelik. İhtiyacınız olan tek şey, içerik sunumu ile ilgili aklınızı işe koşturmaktır. Yani hergün güncellenen bir blog olması gerekmektedir. Sonuçta, her blogcu aynen diğer siteler gibi olsun ister. Aslında, sıfırdan tasarlanmış çarpıcı ve yaratıcı bloglar, küçük bir grup oluşturmaktadır.

Bu yazıyı gözleriniz şenlensin diye yayınlıyorum :) Aşağıda listelediğim tasarımlarda bence küçük ayrıntılara dikkat edin. Şunu biliyorum ki, her güzel ve renkli header grafiklere sahip olması, o siteyi iyi bir blog yapmaz.

Umarım, burada yayınladığım bloglar, kendi tasarımlarınızı geliştirmek için yeni fikirler sunar.

31threeblagoniccameronsimplebitshicksdesigngeniantcirclesixlamindesigndiseasesurfgardensuperflousbanterlarissameekbinaryrikcatlowidiotvikiworkslaurameerblickzimmer

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

2 thoughts on “Mükemmel 20 Blog Tasarımı

  • SessizCrew

    Gerçekten sade ve mukemmel tasarımlı blog’lar teşekkurler :)

  • Talat

    İlginç tasarımlar var.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et