Benzer Yazılar Eklentisi

\"linkwtihin\"Daha öce burada blogunuzda resimli benzer yazılar yayınlamanız için bir kod parçacığı vermiştim. Böylece hiç eklenti kullanımı olmadan blogunuzda o yazı ile ilgili veyaz benzer konuları altta gösterebiliyordunuz. Bu yazıda ise bu işi yapan bir eklenti paylaşmak istiyorum. Daha doğrusu eklenti sayfası…

LinkWithin, her yazının altında ilgili/benzer yazılar göstermenizi sağlıyor. Böylece yazılarınızı okuyucular için erişilebilir hale getirebilir ve blog trafiğinizi artırabilirsiniz.

Sade tasarıım ve minimal tarzı ile blogunuza hareketlilik katacak bu eklentiyi kullanmanızı tavsiye ederim. Eklentiyi kullanabilmeniz için sitedeki formu doldurup \”Get Widget\” butonuna tıkladıktan sonraki açılacak sayfada eklentiyi bilgisayarınıza indirin ve blogunuza yükleyin.

\"related

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

2 thoughts on “Benzer Yazılar Eklentisi

  • 9 Eylül 2011 tarihinde, saat 00:48
    Permalink

    yaptım çok hoş oldu

  • 15 Eylül 2011 tarihinde, saat 12:42
    Permalink

    Güzel eklenti için teşekkür ederim, çok iyi oldu sayfama… yalnız bi sorum olacak şu You might also like: yerine Benzer konular ismini veremez miyiz, bunu linkwithin.php de aradım bulamadım wp admin de ayarlarda aradım yine yok, acaba türkçeye çevirmeye imkanımız yok mu bu yazıyı…

Yorum Yapın