Hacklenme Suç Duyurusu

\"hacklenmeHerhangi bir hacklenme durumu ile karşı karşıya kaldınız ise bu sorunu çözmeden önce maddi ve manevi olarak zarara uğratıldığınızı düşünüyorsanız ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunabilirisiniz.

Kişi veya kurum olmanız sonucu değiştirmez fakat uğramış olduğunuz zarar farklı olacaktır. Bu yüzden savcılığa bu engellemenin verdiği zararı maddi ve manevi olarak açıklayan bir dilekçe yazmanız yararınıza olacaktır. Ayrıca bu noktada açılan çoğu davanında kazanıldığını sizlere belirtmek isterim.

Böyle bir durum ile karşılmanız durumunda ki, umarım karşılaşmazsınız, yapmanız gereken bulunduğunuz şehirdeki savcılığa bir dilekçe yazmak olmalıdır. Bunun için sizlere bir dilekçe örneği paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar.

\"indir\"

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Araştırmacı ,macera tutkunu, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Hacklenme Suç Duyurusu

  • 10 Ocak 2011 tarihinde, saat 16:37
    Permalink

    tşkler

Yorum Yap