WebMaster

DoFollow Makale Dizinleri

\"DoFollowMakale pazarlama, ilgili içerik için DoFollow link building mevzuunda harika bir yöntem olabilir. Makalenin içeriği web sitenize özgü olduğundan, makaleniz; sizin niche kelimenizle ilgilenenler ile birlikte daha fazla trafik üretecektir. Ayrıca, makale içeriği ile ilgili olduğundan web dizini ya da blog yorumun aksine, genellikle derin link etkisi sağlar.

Aşağıdaki makale dizinlerinde, ekleyeceğiniz makalenin sonundaki yazar biyografisine web sitenizin canlı bir linkini yerleştirebilirsiniz. Çünkü çoğu makale dizini, eklenilen makale içindeki linklere izin vermiyor. bu yüzden makaleniz reddedilebiliyor.

Mutlaka, makale dizininin kurallarını okuduğunuzdan emin olun. Çoğu dizinlerin kuralları katıdır ve makale için uygun değilse onaylamaz.

Neyin kabul edilebilir olduğundan emin değilseniz, daha önce yayınlanmış bazı makaleleri okuyun ve makale ya da yazar biyografisi içinde bağlantıların nasıl verildiğine bakın.

Aşağıda Pagerank değeri yüksek makale dizinlerinine ulaşabilirsiniz.

PageRank 6

http://ezinearticles.com

http://www.goarticles.com

http://www.selfgrowth.com

http://www.isnare.com

PageRank 5

http://www.articledashboard.com

Home

http://www.site-reference.com

http://articlet.com

PageRank 4

http://www.easyarticles.com

http://www.articlesfactory.com

http://www.articler.com

http://www.articleblast.com

PageRank 3

http://www.articlerich.com

http://www.articleteller.com

http://www.articlecompilation.com

http://www.allbestarticles.com

 

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “DoFollow Makale Dizinleri

  • Way cool! Some very valid points! I appreciate you penning this article plus the rest of the website is also really good.

Yorum Yapın