istanbul escort

Aynalı iPad Uygulaması

aynalıBir kozmetik ve güzellik ürünleri mağazası, iPad uygulaması ile alışverişin ötesinde bir hizmet sunuyor.

Oluşturdukları uygulamaya “makyaj aynasını” da eklediklerini ileten firma yetkilileri, kullanıcıların iPad\’lerini kullanarak makyajlarını tazeleyebileceklerini iletiyorlar.

iPad\’in ön kısmında bulunan kamera ile ayna hizmetini sunan iPad uygulamasında kullanıcılar, kendi yüzlerinin hemen yanında profesyonel makyaj uzmanlarından makyaj uygulama yöntemlerinin paylaşıldığı videoları da görebiliyorlar.

Sephora, yeni uygulaması ile sadece klasik ürün arama, yorum okuma ve satın alma hizmetinin dışına çıkmak istediğini belirtiyor. Sephora Interactive Media Başkan Yardımcısı Bridget Dolan, yeni uygulamalarının firmanın güzellik ve bakım konseptiyle tamamen uyumlu olduğunu iletiyor.

Oluşturdukları uygulamanın eğlenceli ve eğitici yapısından da oldukça memnun olduklarını ileten Dolan, iPad’in limitsiz kapasitesinin ilham verici olduğunu ekliyor.

Kaynak

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Sinema ve doğa gezileri en sevdiği hobileri.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir