WebMaster

Bing, Webmaster Araçlarında Güncelleme Yaptı

\"bingBing, webmaster kullanıcılarına bir duyuru yaptı.

Bing Webmaster Araçlarında yapılan Phoenix güncellemesi ile webmaster araçlarında bulunan veri ve rehberlik derinliği türünde büyük bir değişiklik yapıldığını duyurdu.

Bu güncelleştirme; yeni bir kullanıcı deneyimi ve yeni araçlar da dahil olmak üzere bir dizi güncelleme içeriyor. Bu güncellemeler arasında Link ExplorerBeta , SEO Analyzer/SEO Reportsbeta , Kelime Araştırma Aracıbeta ve URL Temizleme Aracı gibi araçlar yer alıyor.

Bing Webmaster, basit olarak tasarlanmış, tamamen yeni bir görünüm sağlayarak yeni kullanıcı deneyimi sunuyor. Ayrıca gelişmiş hesap yönetimi ve bilgiye kolay erişim sağlıyor.

Aşağıda yeni arayüzdeki \”My Sites\” alanını görebilirsiniz:

\"bing

Burada doğrulanmış siteleri en üst sırada görebilirsiniz. Her biri için, ayrıca özelleştirilebilir bir tarih aralığı içinde detaylı bilgileri de inceleyebilirsiniz.

Diğer güncellemeleri incelemek için aşağıdaki adresi tıklayın:

http://www.bing.com/toolbox/webmaster/

 

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Bing, Webmaster Araçlarında Güncelleme Yaptı

  • Semih

    İstediği kadar güncelleme yapsın hep geri hep geri…

Yorum Yapın