WebMaster

Adwords de Otomatik Ödemeden Manuel Ödemeye Geçiş‏

\"google

Google AdWords hesabınızda kullanmakta olduğunuz ödeme yöntemini Otomatik Ödemeden Manuel Ödemeye çevirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse okumaya devam edin.

Otomatik ödemeden manuel ödemeye geçerek ödeme yöntemini değiştirmek, reklam verenler tarafından en sık rastlanan sorunlardan birisi. Bu makalede, otomatik ödemeden manuel ödemeye geçiş hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.
Otomatik ödemeden manuel ödemeye geçiş işlemi için öncelikle etkin bir ödeme yönteminizin olması gerekiyor. Örneğin, kredi kartı kullanarak hesap bakiyenizi ve son 1 hafta içerisinde yaptığınız harcama tutarını ödemeniz gerekir. Ödeyeceğiniz bu tutar hesap bakiyenize eklenecek ve manuel ödeme yöntemine geçiş yaptığınızda reklamlarınızın kesintiye uğramadan yayınlanmasını sağlayacaktır.
Kredi kartıyla geçerli bakiyenizin ve son 1 hafta içerisindeki harcamanızın toplamına karşılık gelen ödemeyi yaptıktan sonra AdWords Destek Ekibine ulaşarak talebinizi iletmeniz gerekiyor. Sizinle ilgilenecek olan AdWords yetkilileri, hesabınızın otomatik ödemeden manuel ödemeye geçişini sağlayacaktır. Yeni ödeme yönteminizi kullanarak, AdWords ile başarılı reklamlar yayınlamanız dileğiyle…

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et