Teknoloji

Togg, İlk Showroomunu Ziyaretçilere Açtı

Türkiye’nin Otomobili Girişimi Grubu (TOGG), bugün İstanbul, İzmir ve Adana’da yeni deneyim merkezleri açtı. Ancak özellikle İstanbul Zeytinburnu’nda açılan Togg deneyim merkezi, boyutları ve teslimat merkezi olma niteliğiyle TOGG’un ilk gerçek showroom’u olarak öne çıkıyor.

TOGG T10X modellerinin sergilendiği merkezlerde, ziyaretçiler hem elektrikli otomobilleri görebiliyor hem de teknolojileri yakından inceleyebiliyorlar. İstanbul Zeytinburnu’ndaki Yedi Mavi tesislerinde açılan deneyim merkezi ise, TOGG’un ilk gerçek anlamda showroom’u olma özelliğini taşıyor. Merkezde en az iki adet Togg T10X modeli sergileniyor. Tüketiciler Kula veya Anadolu renklerindeki yerli otomobilleri yakından görme ve inceleme şansı buluyorlar.

TOGG T10X modelini ve akıllı yaşam çözümlerini keşfetmek için deneyim merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Togg’un Yeni Deneyim Merkezi

Togg resmi sosyal medya hesaplarından yeni deneyim merkezlerinin açılışıyla ilgili bir paylaşım yaptı. Paylaşımda, TOGG T10X modelinin ve akıllı yaşam çözümlerinin keşfedilebileceği deneyim merkezlerine ziyaretçilerin beklenildiği belirtildi.

Togg’un yeni deneyim mağazası resmen açılmış olsa da bu deneyim mağazalarının sayısı her geçen gün artacak. Hatta firma, sadece bugün İstanbul dışında İzmir (Agora AVM) ve Adana’da (M1 Adana AVM) da deneyim merkezleri açtı.

İzmir’deki TOGG deneyim merkezi ise Narlıdere’de bulunuyor ve ziyaretçilere elektrikli otomobil teknolojisi ve TOGG’un üretim süreci hakkında bilgi veriyor.

Adana’daki TOGG deneyim merkezi ise, Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde yer alıyor ve Togg T10X modelinin sergilendiği bir alanı içeriyor.

Bu yeni deneyim merkezleri, ziyaretçilerin TOGG’un yerli otomobil teknolojisini ve tasarımını yakından incelemelerine ve deneyimlemelerine olanak tanıyor. Bu arada TOGG gibi Mercedes ve Tesla doğrudan satış yöntemini seçti. Bayiler yavaş yavaş saf dışı bırakılacak.

Togg Deneyim Merkezleri

İstanbul ↗

Zorlu Center Levazım, Koru Sok. No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Ankara ↗

Söğütözü 22. Sokak, 06510 Etimesgut/Ankara

Adana ↗

M1 Alışveriş Merkezi 87071 Sk. K Blok No: 15/1C-1D Seyhan/ADANA

İzmir ↗

Agora Alışveriş Merkezi Mithatpaşa Cd. No: 26 Balçova/İZMİR

İstanbul ↗

Yedi Mavi Kennedy Cd. No:54BA 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Bursa ↗

Togg Teknoloji Kampüsü Gemlik <Mayıs 2023>

Ankara

Panora Alışveriş Merkezi Çankaya <Mayıs 2023>

İstanbul ↗

Mall of İstanbul Başakşehir <Mayıs 2023>

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et