Teknoloji

Temizlik ve Elektrikli Süpürge

\"elektrikliElektrikli süpürge, ortamdaki katı ve sıvı maddeleri emip uzaklaştırmaya yarayan bir ev aletidir. Toz çeken ilk süpürge 1906 yılında Robert Bimm tarafından Birum adıyla Fransa\’da yapıldı. Bu, pompayla işleyen bir el süpürgesiydi. Tozun toplandığı kısım kova, toz torbası, boru, vb. biçiminde olabiliyordu. Çok geçmeden yerini elektrik motoru ve fandan oluşan bugünkü elektrikli süpürge’lere bıraktı. Elektrik süpürgeleri, toz torbalı elektrikli süpürge , ıslak kuru, su filtreli, halı yıkama makineleri ve şarjlı süpürgeler olmak üzere gruplara ayrılıyor. Beko garantisi ile vazgeçemeyeceğiniz temizlik için bir çok torbasız süpürge çeşidini sizlere sunuyor.

Hem kullanışlı hem de temizlikte usta

Temizlik denince akla ilk gelen şey elektrik süpürgesi oluyor. Bir bayanın en büyük yardımcısı olan süpürgelerde herkes kullanım kolaylığı arar. İş bu raddeye gelince söz Beko’ya düşüyor. Muhteşem bir elektrikli süpürge ile sizlerin beğenisine sunulan torbasız süpürge sayesinde eviniz her daim temiz ve pırıl pırıl.

Toz torbası olan süpürgeyle torbanız dolana kadar evinizi temizleyebilirsiniz. Yok ben torba istemem derseniz; o zaman devreye süpürülenleri iç haznesinde biriktiren elektrikli süpürge giriyor. Islak kuru süpürme özelliğine sahip olan süpürgelerden bahsetmezsek olmaz. Bu süpürgeler günlük hayatınızın kurtarıcısı halini almış durumda. Sadece kuru değil yere dökülen suyu da gönül rahatlığı ile temizleyebilmeniz için üretildi.  Evimi süpürüp ayı zamanda halılarımı koltuklarımı da yıkamak istiyorum derseniz işte o zaman sizi mükemmel bir ürünle tanıştırmak beko kollarını sıvadı ve halı yıkama makinesini satışa sundu. elektrikli süpürge’lerde 5 metre kablo uzunluğu ile her yere kolayca erişebileceğiniz, farklı başlıklarıyla halılarınızın yanı sıra koltuklarınızı da yıkayabileceğiniz ayın zamanda yüksek emiş gücü sayesinde yıkadığınız halı ve koltuklarınız ilk günkü gibi ışıl ışıl olacak. Şarjlı el süpürgeleri bir evin olmazsa olmazıdır. Islak kuru portatif süpürgeler eşliğinde ufak bir kırıntıyı yok etmek beş dakikanızı bile almayacak. 222 TL – 260 TL arası değişen fiyatları ve çeşitleri ile beko elektrikli süpürgeler her koşula her zemine uygun özellikleri ile eviniz veya ofisiniz için en uygunu sizlere sunmaya devam ediyor.

Kaynak: http://www.beko.com.tr/elektrikli-supurgeler.html

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et