Teknoloji

En Doğru Ölçümleri ile Tartı

\"beko\"Beko yine baş yardımcınız. Kilonuzu kontrol altında tutmanız için size en büyük yardımcıyı getiriyoruz.  Beko tartı uygun fiyatları ile sizleri bekliyor. Sağlığınız için kendinizi kontrol etmek için yapmanız gereken sadece bir beko bayisine uğramak. Şık tasarımı ve cazip fiyatları ile tartı en önemli ihtiyaçlarınızdan. Özellikle bayanların korkulu rüyası olan kilo problem. Kontrol altında tutulmazsa başa çıkılamayacak bir durum haline gelir. Yoğun iş temposu, günlük yaşantımızı göz önüne alırsak, fast food tüketimi ve yanlış beslenmeyle birlikte her geçen gün artan gramlar ardından üzerimize kilitlenmiş verilmesi zor kilolar. İleri aşamalarda obezite sorununa kadar varan kilo problemi aslında bir sağlık sorunu olarak insanların hayatında. Hızlı kilo alıp verme yüzünden vücudunuzda oluşabilecek çatlakları da unutmamak lazım. İşte tüm bu sorunlara geçir vermemek için kendinizi kontrol etmek artık sizin elinizde.

Herkese her eve lazım…

Kullanım özellikleri ve kalitesi ile 2 yıl beko garantisinde olan tartı her daim baş yardımınız. Uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile size en büyük desteği sağlayacak olan beko evdeki en büyük sırdaşınızı sizin için en uygun fiyata size getiriyor.

\"tartı\"Beko’dan sizler için tasarlamış olduğu 180 Kiloya Kadar Tartma Kapasiteli LCD Ekranlı Cam Yüzeyli Tartı sayesinde artık vücudunuzda kurtulması zor kilolarınızı kontrol altına alabileceksiniz. Her gün tartılıp sağlıklı bir şekilde kilonuzu belli bir seviyede tutmak artık elinizde. Üzerinde her hangi bir açma kapama düğmesi bulunmuyor. Bu da kullanım kolaylığı yaratıyor. Üzerine bastığınızda otomatik olarak açılıp, sonrasında yine otomatik olarak kapanıyor. Normal basküllere nazaran gramı gramına kendinizi tartabileceğiniz bir sistem. Böylelikle rejim yaptığınız zamanlarda kaç gram verdiğinizi bile görebileceksiniz. İstediği kiloya sahip olup herkesi kıskandıracak bir görüntüye sahip olmayı kim istemez ki? Uygun ödeme seçenekleriyle sahip olabileceğiniz beko tartı sadece 39 tl ve anlaşmalı bankalara özel taksit imkanıyla sizlerle buluşmak için yetkili satış bayilerindeki raflarda yerini almış durumda.

Kaynak: http://www.beko.com.tr/tarti.html

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et