Teknoloji

Premium Dokunuş: Asus ZenPad 3

Kısa bir süre önce hakkındaki bilgiler internete sızan Asus’un 7,9 inç ekranlı tableti, resmiyet kazandı. Asus ZenPad 3 8.0 olarak adlandırılan tablet, 1,8 GHz hızında çalışan altı çekirdekli Snapdragon 650 işlemci, Adreno 510 grafik işlemci ve 2 GB/4 GB RAM şeklinde bir teknik özellik listesine sahip. 1536×2048 piksel çözünürlük sunan 7,9 inç ekrana sahip Asus, fazlasıyla önem veriyor. Asus’un Tru2Life+ teknolojisinin yer aldığı tablette ekran paneli, çoklu dokunuşu destekliyor. ZenPad 3 8.O’ın 2 GB RAM’li versiyonu 16 GB; 4 GB RAM’li versiyonu ise 32 G8’lık depolama kapasitesine sahip. Ek olarak Asus ücretsiz 5GB; Google Drive ise iki yıllığına 100 GB bulut depolama alanını kullanıcıya sunuyor. Cihazın arkada 8 MP, önde 2 MP’lik iki kamerası var.

zenpad 3

4.680 mAh kapasiteli pili tam şarj edildiğinde 11 saate varan kullanım süresi vadeden tablette stereo hoparlörler ve USB-C çıkışı da bulunuyor. 4G bağlantıya da destek veriyor.

Asus ZenPad 3 8.O’ın ne zaman ve ne gibi bir fiyattan satışa sunulacağı henüz belli değil.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et