Teknoloji

Mutfak Robotu Yerine Blender

\"blender\"Eskiden mutfak robotları kullanılıyordu. Fakat bu mutfak aletinin kullanımı zordu. Bir sürü parçası vardı. Her biri bir işlem yapıyordu. Karışıklığa neden oluyordu. Artık blender (karıştırıcı) denen mutfak aleti ile bir mutfak robotunun yaptığı neredeyse tüm işlemleri yapabiliyor. Çok kullanışlı ve az yer kaplaması da büyük bir avantaj olarak görülüyor. Hem az yer kaplıyor, hem bir mutfak robotunun yaptığı tüm işleri yapıyor, hem de kullanımı çok kolay. Bir ev hanımı daha başka ne ister ki?

Arçelik gibi bazı markaların kalitesi ise hiç şüphesiz tartışılmaz. Markayı bilen her ürününü gözü kapalı alabilir. Bu büyük firmaların yaygın teknik destek ağlarının olması büyük bir avantaj olarak değerlendiriliyor. Zaten ürünleri çok kaliteli oluyor, üstelik 10-15 sene kullanabiliyorsunuz. Az önce dedik ya, alanlar pişman olmuyor, bilen biliyor. Özellikle mutfak ev aletlerinde ve beyaz eşyada Arçelik kalitesi su götürmez bir gerçek. Bu noktada siz de artık bir blender seti veya blender alabilir, mutfakta işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz ya da sevdiğinize bir blender hediye edin. Ne dersiniz, hoş olmaz mı?

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et