Teknoloji

Monitör Fiyatları

\"monitör\"Günümüzde artık geniş ekran dediğimiz Wide Screen monitörler kullanılıyor. Bu monitör fiyatları ise eskisi gibi pahalı da değil. Herkes alım gücü ve amacına göre bir monitör rahatlıkla alabiliyor. Kampanya ve indirimlerde alımları artırıyor.

Monitör fiyatları ise 200TL ile 1500TL arasında özelliklerine göre değişiyor. Özellikle 200 TL – 350 TL arasında ihtiyacınıza uygun bir monitörü her markadan kolayca bulabilirsiniz. Bu fiyat aralığında bulabileceğiniz monitörler çoğunlukla LCD ve geniş ekran özelliklerine sahip olanlardır. Eğer arayışınız bir LED monitör ise en az 600 TL ‘yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Tabii bunun dışında örneğin LG veya ACER, 435 TL den başlayan fiyatlarla LED monitörler sunuyor. Fakat Samsung gibi kaliteden ödün vermem diyorsanız az önce belirttiğim gibi en az 600 TL bir bütçe ayırmanız gerekiyor.

Piyasada en çok satılan ürünlerden de bahsetmek istiyorum. En çok satılanların başında Acer G225HQVbd 21.5\” monitör geliyor. Bu analog ve DVI bağlantılara sahip LCD monitörü, Crea 981W 19\” mönitör takip ediyor. Üçüncü sırada ise LG W1943SS-PF 18.5\” monitör yer alıyor. Bu monitör fiyatları ise 95$ +KDV ‘den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Monitör Fiyatları

  • fiyatlar konusunda yazı daha gniş tutulabilirdi. Makele için teşşekürler

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et