Logitech Kablosuz Mouse

\"kablosuzBu yazıda sizlere netbook veya laptop bilgisayarında küçük ama kullanışlı kablosuz mouse arayanlar için bir öneri sunacağım. Kendi arayışım sonucunda aldığım ve 1 seneyi aşkın kullandığım Logitech kablosuz optik mouse ürününden kısaca bahsedeceğim.

Logitech M195 kablosuz optik mouse, özellikle USB aparatının küçük oluşu ve yer kaplamamasından ötürü oldukça çok tercih edilir. Ben USB aparatı takılı iken dahi netbook\’umu muhafaza çantasına öyle koyuyorum ve sıkıntı oluşturmuyor. USB aparatı mouse\’un içinde saklanabiliyor. Fareyi kullanmadığınız zamanlarda ise On/Off düşmesinden kapatabiliyorsunuz.

Logitech kablosuz mouse, hem kullanışlı hem hızlı hem avuç içine rahat oturan hem toz tutmayan bir özelliğe sahip. Ürünü satın alıp kullandığınızda siz de memnun kalacaksınız peki. Bu anlamda kablosuz mouse arayanlar için tavsiye edeceğim ilk ürün budur.

Fiyatı ise 19-20TL civarındadır.

\"kablosuz

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Araştırmacı ,macera tutkunu, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap