Teknoloji

İnceleme: Philips SHS 3200 Kulaklık

\"philips-shs3200\"Spor yaparken, koşuda ya da yürüyüşte müzik dinlerken kulağınızdan düşmeyen bir kulaklığa mı ihtiyacınız var? Üstelik iyi bas ve sesi açtıkça kısık ses çıkışı vermeyen bir kulaklık arıyorsanız size Philips SHS 3200 kulaklık ürününü öneriyorum.  Çünkü bu kulaklık, sunduğu performans ile uygun fiyatından ötürü en iyi tercihlerden biridir.

Hareket halindeyken kulağınızdan düşmeyen, kablo karmaşası yaratmayan, her kulağa uyacak esnek kancaya sahip, başarılı bir bas performansı sunan bir kancalı kulaklık.

Kulak arkasına takılan kancalar hem kulaklığın düşmesini önlüyor hem  de benzer modellerdeki sert malzemeden ötürü sebep olduğu rahatsızlığı vermiyor.

Başarılı ve muhteşem bir ses sunduğu ise deneyimlerle tecrübe edilmiş bir ürün. Tereddütsüz alabileceğiniz bu ürün yüksek ses çıkışlarında bile cızırtı yapmıyor.

Spor yaparken hareketler sırasında kulağınızdan hiç düşmeyecek, siz de rahatça hareketlerinizi yapacak ve müziğinizi zevkle dinleyeceksiniz.

1.2 m uzunluğundaki kablosu sayesinde uzun kablo sarkmalarından da kurtulmuş olacaksınız. Hassasiyet ise 100 dB.

\"Philips

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap!

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d