Teknoloji

Klima Dünyasına Hoşgeldiniz!

\"klima\"

İster yazın ister kışın kullanabileceğiniz muhteşem ürünlerden olan klima ile Beko dünyasında size seçenekler sunuyoruz.

Seçeneğiniz çok karar sizin…

İstediğiniz ürünü istediğiniz fiyat aralığını siz seçin çünkü tercih tamamen sizi. İster kışın ister yazın kullanabileceğiniz beko ailesinin en başarılı ürünlerinden olan Isıtma ve Soğutma Sistemlerinden olan Klima daima kullanımı ile fark yaratmaktadır. Seçtiğiniz ve beğendiğiniz beko klima ile evinizde yazın harika serin hava yaratabilir ve isterseniz de kışın da kullanabilirsiniz.

Çok sıcak havalarda serinlemenizi sağlayacak muhteşem bir ürün klima ile sıcak günlerin keyfini dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. İçerideki havayı her zaman taze tutan özelliği ile sağlıklı bir ortamda serinleyebilir ya da ısınabilirsiniz.  Yaz için serinlemek isterken kış içinde ısınmak isteyebilirsiniz. Kışın ısıtma özellikleri ile her zaman yanınızda olan beko klimalar vazgeçilemez ödeme seçenekleri ve kolaylıkları ile beko dünyasından size geliyor. Soğutucular grubunda yer alan klimalar ve salon tipi klimalar özelliklerine ve kullanılacak yerlere göre ayrılırlar. Evinizin her odasına uygun metrekareye göre değişen boyutları ile klimalar Beko’dan sizlere. Doğal rüzgar etkisi ile havayı daha homojen dağıtan Standart Seri Klima sizlere uygun ödeme koşulları ve muhteşem özellikleri ile yetkili satıcı bayilerimizde yer alıyor. 744 TL – 5096 TL arasında değişen fiyatları ile size en uygun olanı bulmak için soğutma sistemleri  sayamızı inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü seçebilirsiniz. Enerji Sınıfı, Özel Filtreler, Plasma Özelliği, Soğutma Kapasitesi, Isıtma Kapasitesi ve tüm detayların yer aldığı sayfalarımızda ürün özelliklerine göre arama yapıp istediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Ürünümüzü satın aldıktan sonra evinize yetkili servisimiz tarafından teslim edilir garantisi onaylanır ve kullanımınıza sunulur.  Hem serinlemek için hem de ısınmak için kullanacağınız muhteşem klimalara www.beko.com.tr adresinden olaşabilir ve istediğiniz ürünü seçtikten sonra en yakın beko bayisi ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 hizmetinizde olan beko teknik destek ekibimiz ile vazgeçilmezimiz olan müşteri memnuniyetine üst seviyede ulaşabilir ve en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Kaynak: http://www.beko.com.tr/sogutma-split-inverter-klima.html

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

3 thoughts on “Klima Dünyasına Hoşgeldiniz!

  • İklimsa

    inverter klimalar için daima güvenilir ve kaliteli diyorlar. Aşırı güçlü soğutma kapasitesine sahip ve düşük enerji kullanımı varmış. Beko kalitesiyle buluşunca daha bi farklı oluyor.

  • klima yetkili servisleri

    Bence çok şey yetkili servislerde bitiyor. Onların ne kadar güçlü servis anlayışı olursa hizmette ve markada kesinlikle sorun olmuyor…

  • Samsung Klima

    Klimalar hakkında bir çok tanıtım yazısı yazmışsınız, belirtmiş olduğunuz firmalarda basit firmalar değil fakat birinci yorumu yapan arkadaşında söylediği gibi klima her ne kadar iyi olursa olsun iş yine serviste bitiyor.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et