Site Tanıtımı

Tuzla Demirdöküm Servisi

\"onlineEv ve iş yerlerin de sürekli teknolojik ürünler kullanıyoruz. Bu ürünlerin ise servis, bakım ve onarım işlemlerine mutlaka ihtiyaçları var ve bu servis bakımını Demirdöküm Servisi sizler için üstleniyor. Yaz veya kış mevsimi farketmeksizin kullandığımız klimalar en büyük dostumuz, ama bazen problem oluşturduğu durumlar olabiliyor. Örneğin; filtre\’nin su sızdırması ya da ısı kaybının çok fazla yaşanması gibi durumlar bunlardan bazılarıdır. Sizlere Demirdöküm Servis olarak profesyonel destek ve servis imkanı sağlanıyor.

Alanında uzman bir ekiple hareket ediyor. Olası yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti seçeneğini her müşterisine sunuyor. Yaygın servis ağı ve gezici ekipleri sayesinde sizlere daha hızlı bir hizmet sunuyor.

7 gün 24 saat bizlere ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz sayesinde her an her saniye servis talebinde bulunabilir ve kolayca hizmet alabilirsiniz. Yeni uygulamamız ise online servis talebi işlemi.

Tuzla Demirdöküm Servisi

Sitemizi ziyaret ederek servis talebi butonuna tıkladıktan sonra gerekli formu doldurup bizlere yollamanız yeterli kısa sürede işleminiz gerçekleştiriliyor ve arıza kaydınızı bu sayede kolayca oluşturabiliyorsunuz.

Kaynak: http://www.demirdokumservisi.gen.tr

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et