Site Tanıtımı

Oyun ve Haber İçin Hosting

\"diagram\"Her türlü oyun içeriğine sahip olan bilgisayar oyun siteleri artık kendilerini yenilemiş ve geliştirmiş durumda. Gün geçtikçe içeriğine yeni oyunlar ve oyun çeşitleri ekleyen oyun siteleri bu anlamda çocukların ilgisini çekmeyi amaçlıyorlar.

Bilindiği gibi erkek çocuklarının oynadıkları oyunlar ile kız çocuklarının oynadıkları oyunlar farklılıklar göstermektedir.

Kız çocukları ve erkek çocuklarının ziyaret ettikleri oyun sitelerinde oluşturulan bir kategoride dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu kategori de en çok oynanan oyunlar kategorisidir. Oyun siteleri yaptıkları analizler sonucunda sitelerini ziyaret eden kullanıcıların en çok oynadıkları oyunları listeleyip, kullanıcıları bilgilendirmektedir. Böylece siteyi her ziyaret eden kişi en çok oynanan oyunları deneme şansı buluyorlar.

Bunun yanı sıra haber siteleri de ziyaretçi akınına uğrayanlardan… Haber, medya kategorisinde birçok site bu alanda kullanıcılara en doğru ve en hızlı haberi vermek için birbiriyle yarışıyor. Bu alanda hizmet veren bizim gündem haber sitesi de gerçek gündemi kullanıcılarına sunuyor.

Peki siz de bir haber veya oyun sitesi açmak istediğinizde hangi hosting firmasını tercih etmelisiniz? Bu sektörde tabii ki birçok firma yer alıyor. Lakin e-tasarı hosting çözümlerini kullanıcılarına güçlü bir kalite anlayışı ile sunuyor. Uygun fiyatlı çözümleri ile mutlaka hizmet almayı tercih edeceğinizi düşünüyorum.

İlgili site yöneticisi ayrıca il il ezan vakitlerini sunan bir web sitesini de yayına almış. Sitede yer alan ezan saatleri diyanet işlerinin web sitesinden otomatik olarak alınmakta ve kullanıcılarla paylaşılmaktadır. Siteden bulunduğunuz ilin ezan saatlerini öğrenebilirsiniz.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Oyun ve Haber İçin Hosting

  • Emir Kökten

    site içeriklerinin, hostinglerin özellikleriyle ne alakası var onu anlayamadım şahsen

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et