Site Tanıtımı

Koli ve Kutu

\"snaambalaj\"Firma olarak amacımız teknolojideki gelişmeleri göz önünde bulundurarak, bu gelişmeleri kullanarak siz değerli müşterilerimizin ambalaj ihtiyacını karşılamaktır. Taşıma ve saklama kolileri, kargo kolileri, arşiv kolileri, erzak kolileri, mobilya kolileri, paket servis kutuları, cd kutuları gibi hayatın her anında kullanılabilecek ürünleri satmakta olduğumuz kuruluşumuzla sizlere gizlilik politikası konusunda da garanti vermekteyiz.
-Sitemizde alışveriş yaparken kullandığınız e-posta adresiniz kullanıcı sözleşmesinde belirtilen bazı durumlar dışında hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak, reklam, tanıtım, pazarlama, vs. amaçlarla kullanılmayacaktır.
-Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler siz onay vermeden diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Fakat kendi sitemiz bünyesinde bazı istatistiksel çalışmalarımız için bazı üye bilgileri kullanılabilecektir.
-Sistemimize girdiğiniz bilgilerinize SNAAMBALAJ dışında sadece siz ulaşabilirsiniz ve bu bilgileri sadece siz değiştirebilirsiniz. Sizden başka bir kişinin veya kullanıcının bilgilerinize ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Siparişleriniz doğrultusunda gönderdiğimiz ürünlerin teslimatında ürünün ayıplı veya verdiğimiz evrakla uyuşmaz halde geldiğini fark ettiğiniz durumda ürün ambalajını ve kutunun içeriğini bozmadan, aynı halde muhafaza ederek faturası ile birlikte bize ulaştırdığınız takdirde ürün değişimi sorunsuz olarak yapılacaktır ve ekstradan bir kargo ücreti istenmeyecektir. Teslimatı yapılan ürünümüzde sayıca bir eksiklik olup bu durumu bize bildirdiğiniz takdirde bu talebiniz incelenip eksik ürünleriniz ücretsiz bir şekilde adresinize ulaştırılacaktır.
Sitemizden satın almış olduğunuz ürünlerin teslimat süresi İstanbul içindeyseniz 1 ila 2 iş günü, İstanbul dışındaysanız 2 ila 5 iş günü arasıdır. Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde sistemimizdeki e-posta adresinize bilgi maili gönderilmektedir. Ürününüz geldiğinde paketi kargo görevlisinin yanında açınız, fatura olup olmadığını kontrol ediniz ve bir eksik-sorun var ise lütfen teslim almayınız.
Bünyemizde bulundurduğumuz diğer ürünler ise şunlardır;

Arşiv kolisi, klasör ve SGK kolisi, erzak kolisi, tek oluklu kutu, tek oluklu koli, ondüla, ayran kolisi, yoğurt kolisi, çeşitli ölçülerde balonlu naylonlar, kilitli torba..
Sitemiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.snaambalaj.com
adresini ziyaret edebilir, bizi twitter ve facebook adresinden takip edebilirsiniz.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et