Site Tanıtımı

İklim Plus Klima ile Eksiksiz Müşteri Memnuniyeti

\"iklimİklim Plus Klima uzmanlığı ve iklimsa güvencesiyle ile klima servisi yapılan ürünleriniz müşteri odaklı hizmet anlayışıyla kullanımınıza sunuluyor.
Etkin ve Yaygın Servis Ağı
TSE belgeli servis ağımız klima servis konusundaki tüm sorunlarınıza İstanbul geneline yayılmış şekilde hizmet vererek en hızlı şekilde çözüm buluyor.
Alanında tecrübeli servis elemanlarımız özel eğitimlerle kendilerini geliştiriyor ve satış sonrası hizmet kalitesini en üst seviyede tutuyor.
Garanti Avantajları
Klima ile ilgili tüm beklentileriniz konusunda, yedek parça taleplerinizde ve servis isteklerinizde garanti kapsamındaki hizmeti ve İklimsa güvencesi ile İklim Plus Klima daima yanında yer alır.
7/24 Sürekli Hizmet
Klima Servislerimizde sizler için hizmet veren müşteri hizmetleri ekibimiz arayıcılığı ile haftanın 7 günü 24 saat en kaliteli hizmet size sunuluyor.
Müşteri Hizmetleri ekibimize 444 1 156 numarası aracılığı ile ulaştığınız takdirde 24 saat içerisinde klimanız ile ilgili servis talepleriniz ve tüm diğer beklentileriniz gerçekleştirilir.

http://www.klimayetkiliservisi.gen.tr

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et