En Beğenilen Zuma Oyunları

\"zuma-oyunu-oyunkolu\"Her geçen gün klasik zuma şablonundan çıkmış yeni zuma oyunları ile karşılaşıyoruz. Bunların bir çoğu kötü gibi gözükürken, bir kısmı eskisini aratmıyor!

Mesela, Zuma Blitz!

Grafikleri son derece kuvvetli bir zuma oyunu. Oynarken kendinizi oyuna kaptırmamanız büyük şans olur. Hem eğleneceksiniz, hem de eğlenirken becerinizi geliştireceksiniz.

Üstteki oyunu beğenmediniz mi? Maymun Zuma\’ya ne dersiniz?
Yanlış duymadınız. Maymun! Artık kurbağa olmaktan sıkıldıysanız, standartın dışına çıkmayı sevenlerdenseniz bu oyun tam size göre! Yapmanız gerek çok basit. Diğer zuma tarzı oyunlar da olduğu gibi. Yalnız unutmayın siz bu sefer Maymun\’sunuz. Bir yandan sürekli top geliyor, sizde 3leyerek patlatıyorsunuz.

Artık zuma daha keyifli..

Bu keyifi yaşamaya hazırsanız, oyun sitesine girebilirsiniz.

Eğer ki ben zuma oyunu oynamayı sevmiyorum. Onun yerine daha farklı, daha eğlenceli ya da macera oyunları arıyorum diyorsanız. Yine aynı şekilde oyun sitesinin Friv sayfasına giderek size uygun oyunu seçebilirsiniz.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın