Site Tanıtımı

İnternet\’ten Canlı PowerTürk Dinleyin

\"powerturk\"Türkçe pop olarak powerturk ailesi 1 Şubat 2002 senesinde Türk halkıyla ilk kez buluştu ve bu zamana kadar başarıdan başarıya koştu. Genç ve kendini genç hissedenlerin kanalı olan radyonun kurucusu ve sahibi Cem Hakko\’dur. Powerturk Radyo Power Media Group bünyesinde yayın yapmaktadır. Kaliteli müzik anlayışına sahip olan radyo zirvedeki yerini yıllardır korumaktadır. Özellikle Türk halkına verilen değeri temsil etmektedir. Bunu ise her zaman yenilikçi ve her zaman dinamik kadrosuna borçludur. Her zaman her yerde müzik ilkesini elde tutan powertürk ailesi çekim gücüyle birçok imkânı bizlere sunmaktadır. Başarısını yurtiçinde birçok ödüller perçinlemiştir. Özellikle her yıl kendi bünyesinde sanatçılara ödül dağıtarak sanatçıları desteklemektedir. Pop müziğinin değişen ve gelişen akışına ayak uydurmuş kendini zirvede tutmayı başarmıştır. Genç ve dinamik kadrosuyla radyo yayın hayatında başarıdan başarıya koşmaktadır.

Müzik yayın akışında hiçbir kesintiye uğramayan yapısıyla adeta Türk halkının radyoya bakış açısını değiştirmiştir. Her yerde çekim gücünün kaliteli olmasıyla dinleyicilerine keyifli anlar yaşatmış başka radyo dinleme gereksiniminden uzaklaştırmıştır. Gençlerin ve ruhunu genç yaşayanların fm’i olan powertürk dinle fm sizlerle ilk 1 Şubat 2002 de buluştu. PowerTürk Radyo Power Media Group bünyesinde yayın yapmaktadır. Sahibi Cem Hakko\’dur. Her zaman müzik severlerin ilk radyo dinleme tercihlerinde yer alan powerturk fm bu sıralamadaki yerini hep korumuştur. Kaliteli müzik sistemi ve en son çıkan albümlerden hız kesmeden yayın vermesiyle gençlerin en çok dinlediği radyolardan birisi olmasına sebep olmuştur.

Powerturk özellikle Türkçe pop yayın akışı yapmasıyla pop severleri kendisine doğru çekmektedir. Ses kesilme ya da müzik kesintilerinin yaşanmaması onun diğer fm canlı radyo arasından sıyrılıp zirvedeki yerini almasına imkan tanımıştır. Özellikle çekim açısından son derece mükemmel olması birçok fm dinleyen ziyaretçilerin sıkılmaması başka fm frekansını çevirmeye ihtiyaç duymamasına neden olmuştur. Powerturk’un yadsınamaz bu kalitesi ödüllerle de perçinlenmiştir. Yurtiçinde birçok ödüle layık görülmüştür. Aynı zamanda Powerturk grubu kendi içerisinde de her yıl düzenli olarak birçok kategoride ödüller dağıtmaktadır. Sanatçıların verdikleri emekleri ödüllerde Powerturk ailesine yakışacak bir biçimde sunmaktadır.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

2 thoughts on “İnternet\’ten Canlı PowerTürk Dinleyin

Yorum Yapın