Watch Dogs 2 Merakla Bekleyenlere Müjde!

Şu sıralarda ilk fragmanının yayınlanması beklenen Watch Dogs 2, 15 Kasım’da geliyor.

Sızan bilgiler ve fragmana göre 15 Kasım’da oyuncuların beğenisine sunulacak olan Watch Dogs 2’den ilk sinyaller geldi.

Ubisoft bir süpriz yapmazsa, Kasım’ın ortasında sonunda Watch Dogs’un ikinci oyunu ile buluşacağız. San Francisco efsanesine adım atacağımız açık dünya oyunun detaylarını ise Ubisoft’un E3 konferansında göreceğiz. Paylaştıkları Hello World isimli video ile heyecanı yükselten Ubisoft, bizlere de tam detaylı fragmanın 8 Haziran’da Türkiye saati ile 19:00, pasifik saati ile ise 09:00’da yayınlanacağını da göstermiş oldu.

Şu an elimizde bulunan tek tanıtım videosu Hello World, ancak bu akşam Ubisoft yeni fragmanı yayınlar yayınlamaz Watch Dogs 2 üzerinde konuşacak daha fazla şeyimiz olacak.

Kaynak: LEVEL

Watch Dogs 2 Sistem Gereksinimleri

Watch Dogs 2 Sistem Gereksinimleri

Watch Dogs 2 Fiyatı

Fiyatlandırma için farklı paketler üreten Ubisoft; Standart ve Deluxe versiyonlarını ön satışta 60 Euro / 180TL olarak, Gold versiyonunu ise 90 Euro / 270TL fiyatla satışa çıkardı.10

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Watch Dogs 2 Merakla Bekleyenlere Müjde!

  • 19 Haziran 2016 tarihinde, saat 10:48
    Permalink

    Merhaba,

    Web sitenizin iletişim kısmı çalışmamamakta mecburen buraya yazmam gerekti, tanıtım yazısı hakkında bilgi almak istiyorum. Detay ile ilgili bir mail gönderebilir misiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: