Genel

Sanal Mağazalara İlgi Artıyor

\"sanalSanal mağazalardan alışveriş yapmak artık daha cazip geliyor. Satılan ürünler arasında; takıdan saate, tekstilden elektronik ürüne kadar herşey var.

Edindiğim bilgilye göre aksesuar ürünlerine daha çok Karadeniz, Güneydoğu ve Doğu Anadolu\’dan rağbet varken, giyim ürünlerine ise Marmara ve Ege\’den daha çok rağbet var. İstanbul gibi alışveriş yapmanın birçok alternatifi olduğu bir şehirde buraya gitmek yerine mevcut sanal mağazalardan alışveriş yapanların sayısı artıyor. Ayrıca e-ticaret sitelerinin bedava kargo uygulaması gibi kampanyaları ise bunu daha da cazip kılıyor.

Mağaza sahipleri içinde bu oldukça avantajlı bir durum çünkü depo, çalışan, kira gibi giderleri olmuyor. Mağaza açamayan herkes internete yöneliyor. Bu nedenle de indirimler oluyor ve bunlar tüketiciye yansıtılıyor.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et