PayPal ile Online Alışveriş Yapabileceğiniz Siteler

PayPalE-ticaret sitelerinden alışveriş hergeçen gün artıyor. Artık bir kalemi bile internet üzerinden alır olduk. Bu çerçevede e-ticaret siteleri ödeme alternatiflerini de genişletmeye başladı. PayPal ise bu güvenli ödeme yollarından biri.

PayPal kredi kartı bilgilerinizin paylaşılmadan ödeme yapmanızı ve almanızı sağlayan hemen hemen her ülkede geçerli olan güvenli bir online ödeme yöntemidir.

Türkiye de birçok alışveriş sitesi, artık paypal ödeme yöntemini kullanmaya başladı.

Bu yazıda Türkiye de PayPal ile Online Alışveriş yapabileceğiniz siteleri listeleyeceğim.

\"chocchic.com\" \"birbuketmeyve.com\" \"paypal-narmodern\" \"paypal-nondesign\" \"paypal-enilginc\" \"paypal-avizemarketim\" \"paypal-bebekchik\" \"paypal-bataryam\" \"paypal-sehirfirsati\" \"point \"Gamyun\" \"game \"dogalurunlermarketi.com\" \"tvshop.com.tr\" \"aloynaver.com\" \"biotmix.com\" \"buyuklereoyuncaklar.com.tr\"

NOT: Yukarıdaki liste güncel tutulacaktır. PayPal ile online alışveriş yapabileceğiniz siteleri sürekli buradan güncelleyeceğim.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın