Genel

Online Çiftlik – Farmville Oyunu

\"onlineHem oyun oynamak hem de oyun oynarken arkadaşlarınızla fikir alışverişi yapmak ister misiniz? O halde sizleri bir çiftlik sahibi olabileceğiniz ve tamamen kendiniz tasarlayabileceğiniz online çiftlik oyunlarına davet ediyoruz. Bu oyunlar sayesinde yeni oluşumlara ortak olabilir ve her an oyununuzun başındaymış gibi oyununuzu yönlendirebilirsiniz.

Siz çiftliğinizin tasarımını oluşturun ve ardından üretime başlayın, gerisini sadece Farmville online çiftli halletsin. Hatta çiftliğinize yeni evler ya da hayvanlar alın, bu sayede çiftliğiniz daha kalabalık ve şenlikli bir havaya bürünsün. Levelleri kısa bir süre içerisinde atlamanız ve çiftliğinizi daha çabuk geliştirmeniz için yapacağınız her türlü değişiklik oldukça önemli bir konumda yer alır. Bu nedenle çiftliğinizi genişletmek ve geliştirmek için seçici atılımlarda bulunmak ve çiftliğinizin gelişimine etki edecek en küçük oluşumu dahi gözden kaçırmayın.

Online çiftlik oyunları ndan olan Farmville oyunu ile zevkli ve keyifli bir oyun zamanı yaşamak istiyorsanız, hemen oynamaya başlayın ve birbirinden farklı oluşumlarla karşı karşıya kalın. Farmville online çiftlik oyunu hayalinizde ki bir çiftliği yaratmanız için oldukça gelişmiş grafiklere ve alternatif oyun segmentlerine sahiptir.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin