Genel

NetFlix Türk Dizisi “Hakan: Muhafız”

Netflix‘ten bir ilk. Netflix ilk defa bir Türk dizisi yapıyor. Adı ise “Hakan: Muhafız“. Dizinin ilk fragmanı ise yayınlandı.

Netflix‘in uzun zamandır adından hayli söz ettiren ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız (The Protector) ilk fragman yayınlandı ve dizinin yayın tarihi de açıklandı.

“Hakan: Muhafız” Konusu

Tılsımlı bir yadigâr tarafından kendisine mistik güçler verilen genç bir adam (Çağatay Ulusoy), karanlık güçlerle savaşmak ve geçmişindeki bir gizemi çözmek üzere bir yolculuğa çıkar.

Başrolde Çagatay Ulusoy’un oynadığı dizi büyük bir merakla bekleniyor. Dizi The Protector ismi ile tüm dünyada yayınlanacak olan Hakan: Muhafız‘a ait ilk fragman ve yayın tarihi, Netflix Türkiye Instagram hesabı üzerinden paylaşıldı.

hakan muhafız

Hakan: Muhafız Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’in ilk Türk dizisinin 1. sezon 1. bölümü 14 Aralık tarihinde yayında.

Hakan: Muhafız Fragman

Diziyi eleştirenler olacaktır şimdiden ki eleştriler sosyal medyada görülmeye başlandı bile. Şunu belirtmek isterim:

“Türk halkı olarak bu tür çalışmaları desteklemeliyiz. Ticarette milliyetçilik olmaz. Üstelik tüm dünyada izlenecek. Olumsuz eleştir yapmaktansa insanların bu türü tecrübe edip daha iyisini üretmek için bir basamak olarak kullanmasına destek olmaktır mantıklı olan. Amerikan ve Avrupa tarzı dizilerden bu konuda öğrenecek çok şeyimiz var. Burada da iş aman Çağatay ne oynamıştan çok işin mutfağındaki adamlara düşüyor yani böyle şeyler denenmeden asla beğendiğiniz o Daredevil’lar, Game of Thrones’lar çıkmaz bu ülkeden. İşi yapana daha fazlasını yapması için destek ve önerilerimizi sunmamız gerekiyor. Hemen görmeden izlemeden eleştiri oklarını acımasızca savurmamalıyız. Dünya’da ses getirecek diziler için bir başlangıç olarak düşünmek gerekiyor. Son olarak destekelediğimi belirtiyor dizi ekibine ve oyuncularına başarılar diliyorum.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et