Genel

Kullandığın Şifreler Ne Kadar Güçlü?

İnternette birçok mecrayı kullanırken çoğunlukla üyelik kullandığımız için hesaplarımız için şifre kullanıyoruz. Fakat güçlü bir şifre mi? Tahmin edilmesi ne kadar zor? Kırılabilir mi? Bu sorulara kendiniz cevap bulabilirsiniz. Bu konuda yer alan güçlü bir şifre için kurallar nelerdir? Öğrendikten sonra parolanızı gözden geçirmeyi unutmayın.

Güçlü bir Şifre Belirlerken Dikkat Etmeniz Gerekenlerşifreler ne kadar güçlü şifre belirlerken dikkat etmeniz gerekenler şifre belirlerken dikkat etmeniz gerekenler şifre belirlerken dikkat etmeniz gerekenler şifre belirlerken dikkat etmeniz gerekenler şifre belirlerken dikkat etmeniz gerekenler şifre belirlerken dikkat etmeniz gerekenler şifre belirlerken dikkat etmeniz gerekenler şifre belirlerken dikkat etmeniz gerekenler

Yukarıda parolanızı belirlerken dikkat etmeniz gerekenleri belirttik.

Parolanızın ve hesabınızın güvenliği için bazı kuralları unutmamamız gerekiyor. Şimdi bunları inceleyelim.

parola güvenliği

parola güvenliği parola güvenliği parola güvenliği parola güvenliği parola güvenliği

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et