Genel

Kapsamlı Bilgi Platformu

\"favori-net2006 yılından bugüne kadar aktif olan olan sitemiz, bilgi paylaşımını sürekli ön planda tutmuştur. Sitemiz klasik forum ortamından sıkılan kullanıcıların uğrak yeri olmuştur. Forum sitemizde arcade oyunlar bölümünde oyun oynayarak eğlenceli vakitler geçirebilir, bu oyunlarda yeni rekorlar kırıp tüm forum üyeleri arasında şampiyon olabilirsiniz. Ayrıca arcade oyunlar bölümünde turnuva düzenleyerek forumdaki ekibinizle turnuva maçları yaparak çok hoş vakit geçirebilirsiniz.

Favori forum olarak sitemizde düzenli olarak ödüllü yarışmalar düzenlenmektedir. Bu yarışmalara katılıp sıralamada dereceye girerek büyük ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca sitemizin ücretsiz hizmetlerinden biri olan testleri çözebilirsiniz. Bu testler zeka testleri, aşk testi, IQ testleridir ve sürekli olarak bu testlere yenileri eklenmektedir.

Favori forum tamamen yasalara uygun bir yayın anlayışıyla bilgi paylaşımını ve yardımlaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et