Genel

Hotmail Yeni Özellikler Ekledi

\"liveBugün itibariyle Hotmail uzantılı e-posta kullananlar, gelen kutusundaki değişikliği farkedecektir.

Hotmail yatığı güncelleştirmeler ile gelen kutusundaki e-posta listesine 3 ikon ekleyerek kısayollar ve özellikler kazandırdı. Bunlar:

1- Okundu/ Okunmadı olarak işaretle

2- İletiyi sil

3- İletiyi gelen kutusunun en üstünde tut (bayrak)

\"yeni

Yukarıdaki şekilde de gördüğünüz üzere gelen e-postanın hizasında 3 simge yer alıyor. Bunların adlarını yukarıda listelemiştim.

\"live

1. sıradaki ikon, gelen e-postalarınızı okundu veya okunmadı olarak işaretlemenizi sağlıyor. 2. ikon yani sil özelliği e-postalarınızı posta kutunuzdan direkt silmenizi sağlıyor. 3. ikon (bayrak) ise eski bir özellik fakat yeni bir çözüm olarak tekrar getirilmiş.

\"\" simgesini tıklattığınız postalar, gelen kutunuzun en üstünde kalır. Bayrak eklenmiş iletiler siz onların bayrağını kaldırana kadar gelen kutunuzun en üstünde kalır. Böylece önemli e-postaların takibini kolayca yapabilirsiniz.

 

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin