Genel

Google Drive Hızlı Erişim Nasıl Kapatılır?

Google’ın en çok kullanılan servislerinden Drive, hizmetlerini güncelleştirmeye devam ediyor. Son eklenen özelliklerinden biri olan Hızlı Erişim ile sayfanın en üstünde en son açılan/eklenen dosyaları görüntüleyebiliyorsunuz. Bu Hızlı Erişim listesi görünümünü beğenmediyseniz veya sizin için bir sorun teşkil ediyorsa kapatmanız mümkün.

Google Drive Hızlı Erişim Kapatma

Web arabirimi üzerinden kapatmak için tek yapmanız gereken sağ üst köşede görünen Ayarlar (çark sembolü) simgesine tıklayarak menüyü açmak ve Ayarlar seçeneğine tıklamak. Karşımıza gelen sayfada “İlgili dosyaların ihtiyaç duyduğunuzda Hızlı Erişim bölümünde kolayca erişilebilir olmasını sağlayın” seçeneğindeki tik işaretini kaldırın ve TAMAM düğmesine tıklayın. Son olarak sayfayı yenileyin. İşte bu kadar!

drive hızlı erişim kapatmaBu makale faydalı oldu mu? Lütfen görüşlerinizi veya sorularınızı yorum olarak bırakın.

windows 10 home satın al

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

2 thoughts on “Google Drive Hızlı Erişim Nasıl Kapatılır?

  • dd

    teşekkürler

  • Şaho

    Teşekkür ederim, olmadık dosyaların önerilerinden kurtulmuş olduk :)

Yorum Yap!

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin

%d