Genel

Google 2012 Yılbaşı Gecesi Özel Doodle!

2012 Yılbaşı Gecesi \’ne özel logolarından yine birini yayımladı. \”Mutlu Yıllar\” adlı doodle yayınlayan Google, 2012 yılının biteceği, 2013 yılına merhaba denileceği bu günde kullanıcılarını yine şaşırtmadı. Yeni bir yıla (2013) giriyor olmak elbette herkes için heyecan verici bir duygu. Fakat son yıllarda yeniyıl kutlaması değil de noel kutlamalarına dönüşen, her tarafta noel baba ve figürleri gördüğümüz bir atmosfer sunuluyor.

Bizim dinimizle, örf ve adetlerimizle, inancımızla hiç ilgisi olmayan bu tür etkinliklerden artık sıkıldığımı da belirtmek isterim. Ne kadar özenti bir millet olduğumuzu her konuda gösteremeye gerek yok diye düşünüyorum. Kutlayacaksak yeniyılı (2013) en güzel şekilde sevdiklerimizle birlikte önümüzdeki seneyi nasıl değerlendirebiliriz diye muhasebe ederek geçirebilir, keyifle kutlayabiliriz. Bu vesileyle siz değerli okuyucularımın 2013 yılını kutlar, başta sağlık, huzur, mutluluk, başarı ve bol neşeli günler dilerim.

\"new_years_2012\"

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın