Fetih 1453: Dev Yapım 17 Şubatta Vizyonda

\"fetih1453\"Bir sinemasever olarak özellikle, beklediğim filmlerden biri olan Fetih 1453 hakkında bilgilendirmek istedim. Fatih Aksoy yönetmenliğindeki dev yapım 17 Şubat 2012 tarihinde vizyona girecek.

Özellikle şunu belirtmek isterim ki, daha vizyona girmeden çok konuşulmaya başlanan ve fragmanı milyonlarca kişi tarafından izlenen yapımın, izlenme rekoru kıracağı tahmin ediliyor. 3D yani 3 boyutlu izlenebilecek olan film şimdiden bazı eleştirilere konu oldu. Fakat yapıt olarak hem görsellik hem kullanılan teknoloji hem harcanan para olsun böylesi bir yapı takdir edilmeye değer buluyorum. Fragmanda etkileyici sahneler, müthiş görsel efektler yer alıyor. Eğer fragmandaki çekiciliği Fetih 1453 filmi vizyona girdiğinde devam ederse, herkesin beğenisini kazanacağını sanıyorum ve öyle umut ediyorum. Böylesi yapımların da desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.

İyi seyirler…

FRAGMAN:

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın