GenelSosyal Medya

Facebook ve Skype Ortaklığa Hazırlanıyor

\"facebook-skype\"Özel bir dosya ile yeniden birlikteyiz. Yurtdışı kaynaklardan öğrendiğim habere göre Facebook ve Skype, entegrasyon ortaklığına hazırlanıyor.

Facebook ve Skype, sesli sohbet, Facebook Connect ve SMS entegrasyonunu içeren bir geniş kapsamlı önemli ortaklığı duyurmaya hazırlanıyor. Sosyal ağ devi için önce küçük bir iletişim entegrasyonu test edildi. Bu noktada kullanıcılar için mesajlaşma platfotmu ve iletişim merkezi olmak düşünülüyor.

Kaynaklara göre Facebook\’un hedefi; daha sıkı, birlikte bir iletişim entegrasyonu ve kullanıcıların bunu sağlamak için daha fazla araç eklemesini sağlamak.

İlginçtir ki, Facebook, daha önce bir video sohbet ürünü test etmişti.

Skype, 560 milyon kayıtlı kullanıcıya ve ayda en az bir kez kullanan 120 milyon kullanıcıya sahip. 500 milyon Facebook kullanıcısı tarafından Skype içinde daha sorunsuz bir kullanım mümkün kılınacak.

Skype \’den Facebook \’ta arkadaş aramak daha kolay olacak.

İşte Facebook Connect entegre edilmiş Skype ekran görüntüsü:

\"skype

Skype \’ın yeni versiyonu 5.0, beta sürüm olarak birkaç hafta içinde çıkacağı düşünülüyor.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin