GenelSosyal Medya

Facebook, Güvenlik Araçları Sunuyor

\"facebook\"Facebook kullanıcılarının birbirine bağlı olması işlerin kontrolden çıkmasına neden oluyor ve bu oldukça kolay bir durum haline geliyor. Bir kullanıcının düşüncesizce tehlikeli bir web sitesinin özel hesabına erişmesine yetki vermesi, o kullanıcının bütün arkadaşlarının durumdan etkilenmesine yol açıyor.

Durum böyle olunca Facebook çareyi kullanıcılara; AVG, Avira, Kaspersky, Panda vs. firmalarının güvenlik araçlarını sunmakta buldu.

Facebook, 6 ay önce antivirüs marketini açtı ve 30 milyon ziyaretçi gördü. Bilgisayar ve Mac\’ler için sunulan çözümler kullanıcıların kendilerini korumalarını sağlıyor. Markette mevcut olan Microsoft, McAfee, Norton, TrendMicro ve Sophos firmalarına ait güvenlik çözümlerine yenileri de eklenince, market oldukça genişledi. Sunulan yazılımlar 6 aylık bir dönemde ücretsiz olarak sunuluyor.

\"facebook

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin