Çocuklar için En Yeni Eğitici Android Oyunlar

Her yaştan çocuklar için en iyi eğitici adroid oyunlar derlemesi yaptım. Hep birlikte inceleyelim mi?

Hem eğlenceli hem eğitici hem de beceri kazandıran android oyunlar ile çocuklar çok mutlu olacak.

En Yeni Eğitici Android Oyunlar

Bebek Bulmaca

Bu oyun ile çocuklar hayvanları, sayıları, alfabeyi, meyveleri, ulaşım araçlarını, meslekleri, duyguları, renkleri ve müzik aletlerini öğrenecek.

bebek bulmaca

bebek bulmaca

bebek bulmaca

Çocuk Bahçesi

Bu harika uygulama ile çocuğunuz bulmaca ile öğrenecek. 5 farklı kategori (Alfabe ve Sayılar, Hayvanlar, Sebze ve Meyveler, Çocuk Motion, Ulaşım) olup 180 bulmaca vardır.

Çocuk Bahçesi Çocuk Bahçesi 02

Çocuklar için 384 Yapboz

“Çocukları için Yapboz” oyununun büyük, mega, jumbo ve devasa paketini içeriyor :) üstelik reklam içermiyor.

Çocuklar için 384 Yapboz 02 Çocuklar için 384 Yapboz

Bebeğimin İlk Kelimeleri

Bebeğinizin veya okul öncesi çağdaki çocuklarınızın günlük kelimeleri öğrenmeleri için özel olarak tasarlanmış eğitici bir oyun. Hem eğlenceli hem reklamsız bu uygulama 1 ile 5 yaş arasındaki çocuklar için mükemmel.

Bebeğimin İlk Kelimeleri Bebeğimin İlk Kelimeleri

Hayvan Sesleri

Hayvan seslerini öğrenmek için eğlenceli ve eğitici bir oyun. 1-5 yaş arası herhangi bir yaş için reklamsız ve ücretsiz oyun.

Hayvan Sesleri Hayvan Sesleri

Yukarıda listelediğim 5 android oyunu ücretsiz indirebilirsiniz. Özellikle Türkçe dil desteği olan oyunları listeledim. Yararlı ve eğitici android oyunları olduğunu düşünüyorum. Mutlaka faydalı olacaktır. İyi eğlenceler!

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap