Eğitim

Örnek Geri Dönüşüm Afişleri

Okulunuzda geri dönüşüm afişleri ile bir farkındalık oluşturabilirsiniz. Geri Dönüşüm Nedir? Geri Dönüşüm Nasıl Yapılmalı? Sıfır Atık Nedir?

 Cam ve plastik gibi atıkların geri dönüşümünden önemli oranda enerji tasarrufu sağlanabilir. Geri dönüşüm ile ülke ekonomisine katkı sağlanabilir. Çevre bilinci kazanarak doğamızı ve dünyamızı koruyabiliriz. Daha sayamadığımız bir çok kazanımı çevremizle paylaşmalı ve bilinçlenmeliyiz. Öğretmenlerimizin rehberliğinde öğrencilere kazandırılacak bilgi ve becerilerle çevremize ve dünyamıza sahip çıkabiliriz.

Tüketicilerin çevre koruma ve geri dönüşüm farkındalıkları arttırılmalı. Bu kapsamda okullarımızda hazırlayacağımız panolar ile bunun için bir adım atılabilir. İşte sizler için derlediğim bazı geri dönüşüm afiş örnekleri:

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et