Eğitim

Geleceğin Kampüsü

İstanbul’un Anadolu yakasındaki Nakkaştepe semti, son yıllarda holdinglerin üssü haline geldi. Bölgenin en bilinen sakini şüphesiz Koç Holding. Vakko, bölgeye taşınan son kurum olurken, Doğan Holding’in de uzun yıllar Nakkaştepe’yi kendine üs yaptığını biliyoruz.

Doğan Holding uzun süre holding merkezi olarak kullandığı binayı Shell Emekli Sandığı’na kiralayarak binadan ayrılmıştı. Sonrasında bu binayı Şehir Üniversitesi kullanmıştı. Hatırlarsınız Şehir Üniversitesi’ne kayyum atanmış sonrasında da kapatılarak öğrencileri Marmara Üniversitesi’ne aktarılmıştı. Uzun süredir boş duran binanın ne olacağını takip ediyorduk. Öğrendiğimize göre burayı Bahçeşehir Koleji kiralamış ve Bahçeşehir Koleji Nakkaştepe 50. Yıl Kampüsü adını vermiş. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel, burayı Future Campus temasıyla açıp dünyanın en iyi kampüslerinden biri haline getirecekmiş. Pandemi döneminde uzaktan eğitim yapıldığı için öğrenciler henüz yeni kampüsü tam olarak tecrübe edemediler. Müjdeyi verelim, Bahçeşehir öğrencilerini pandemi sonrasında Future Campus temalı kampus bekliyor.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et