Eğitim

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Sınavları (Örnek)

Değerli öğretmenlerimiz; yeni sınav sistemine uygun bir şekilde örnek sınav soruları hazırladık. 5 ve 6. sınıf yazılı örnekleri için yazarı olduğum SıfırBir Yayınları ile bir çalışma yaptık. Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi için zorluk derecesi belirtilmiş şekilde üçer adet sınav örneği hazırladık.

Sınavlarda hemen hemen her ilin senaryolarına uygun sorular var. Yayınevi tarafından sınav örnekleri hem PDF hem Word olarak hazırlandı.

Sınav örneklerini ücretsiz bir şekilde talep etmek için 0850 304 11 01 (https://wa.me/message/WCOUBWCW2JRTH1) numaraya ulaşabilirsiniz.

İlinizde hazırlanan senaryolara uygun soruların tamamını bulabileceğiniz ve zorluk seviyesi olarak derecelendirilmiş sınav örneklerini ücretsiz talep edebilirsiniz.

  • Üç Farklı Yazılı Sınav Örneği
  • Zorluklarına Göre Derecelendirilmiş Sorular
  • Ölçme Değerlendirme Sistemine Göre Hazırlanmış Sorular

Umarım soruları beğenirsiniz. Biz elimizden geldiğince yeni sisteme uygun, her zorluktan soru hazırlamaya çalıştık. Siz istediğiniz gibi soruları kendinize uyarlayabilirsiniz. Ayrıca, sonraki çalışmalara yön verecek önerilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et