istanbul escort

Bilişim Teknolojileri Ders Videoları

Teknoloji her yerde ve iletişim çağında farkedilmek, kendini doğru anlatmak ile mümkün. Bu noktadan hareketle Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi için bilişim teknolojileri ders videoları hazırlayarak öğrencilerim için farkındalık, derse hazırbulunuşluk, konuyu pekiştirme, konuyu ilgi çekici hale getirme, animasyon videolar ile tüm duyulara hitap ederek eğitimde kalıcılığı sağlamak için vaktim el verdiği sürece eğitsel animasyon videolar hazırlamaya çalışıyorum. Böylece hem Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi için ek kaynaklar paylaşmak hem de işitsel ve görsel olarak derse olan ilgilerini artırmak amacındayım.

Bu animasyon videoların devamlılığı ise beni bunları tek bir sayfada toplamaya itti. Dolayısıyla hem değerli meslektaşlarım hem de öğrencilerimiz yararlansın ve tek bir çatı altında hepsine ulaşsın diye burada devamlı güncel olarak paylaşmaya karar verdim.

  • Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi başlangıcında, hazırbulunuşluk sağlamak için ilgili konunun animasyon videosu izletilebilir.
  • Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi sonunda ilgili konuyu pekiştirmek için öğrencilere izletilebilir.

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Ders Videoları

 

EBA’da Yayınladığım Bilişim Teknolojileri Ders Videoları

bilgi ve iletişim teknolojileri video bilgi gizliliği ve güvenliği video İşletim Sistemi ve Türleri video internet ve ağ türleri video
scratch ile programlama videointernet terimleribilgisayar ağları

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Sinema ve doğa gezileri en sevdiği hobileri.

Bunları da sevebilirsiniz

Bilişim Teknolojileri Ders Videoları” için bir yorum

  1. Bence bu videolar öğrencilere eğitici şekilde­­ hazırlanmıştır.Bu da çok iyi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir