Eğitim

AÖF Görevli İşlemleri Öğretmen Kaydı Nasıl Yapılır?

Biliyorsunuz sınav görevi için daha önceden aöf gis ‘ten öğretmen ekliyorduk. Artık öğretmenler kendisi kayıt işlemi yapabiliyorlar. Fakat bu sefer “İşlem yapmak istediğiniz hesap bulunamadı.” hatası alan arkadaşlar oluyor. Bu noktada nasıl bir yol izlememiz gerekiyor? Bu sorunun cevabı için okumaya devam edin.

Öncelikle okul idaresine giderek okul yöneticinize başvuru yapmanız gerekiyor. Okul müdürü aşağıdaki bağlantıdan sisteme girecek:

https://augis.anadolu.edu.tr/

Giriş yaptıktan sonra karşısına iki seçenek çıkacak. İlki kendi için aöf gis, diğeri ise bina işlemleri olacak. Tam bu noktada bina işlemleri kısmına girip öğretmen ekleme/silme işlemi yapmalıdır.

Sonuç olarak yapmanız gereken, okul idaresine gidip sizi sisteme kaydetmesini istemelisiniz. İdare sizi sisteme kaydettikten sonra kaydınızı yapabilirsiniz.

Fakat AÖF’den bazı okulları listeden çıkarmışlar. Kayıt yapılmamasının sebebi bu da olabilir. Bilginize.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et