Facebook Abone Ol Düğmesi

Facebook son zamanlarda kişisel profiller için yeni bir Abone Ol düğmesi tanıttı. Bu düğme arkadaşlarınızda gördüğünüz aktiviteler ile ilgili ve ne kadar fotoğraf, mesaj, oyun ve durum güncellemeleri varsa abone olup olmama ayarlarını sağlıyor. Bu özellik aktif olduğunda birçok sanatçı, artist, yazar ve gazeteci, birçok abone artışı yaşadı.

Profilinde yabancılarla ilgili endişelerin varsa abone ol düğmesi ile bunu kolaylıkla düzenleyebilirsin.

Bir Facebook yetkilisi, sosyal ağın, insanların genel güncellemelerine abone olmak için zorlama olmayacağını belirtti. Bu yeni abone fonksiyonu ise bunun bir parçası olacağını söyledi.

abone

Facebookta artık arkadaş olmadıklarınızla bile takip etmek istediğiniz kişilerden haberler ve durum güncellemeleri alabileceksiniz. Abonesi olmak istediğinizi kişinin profilindeki Abone Ol düğmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Abone Ol düğmesine tıkladığınızda haber kaynağınızda görmek istemediğiniz güncelleme türlerinin yanlarındaki onay işaretlerini kaldırabilirsiniz.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap