Site Tanıtımı 1 Ocak 2015
Pırlanta, Elmas

Sektörün Büyüklerinden Online Pırlanta Satış Sitesi

Pırlanta ve diğer değerli taşları kullanarak tektaş, yüzük, kolye, küpe gibi mücevherler üreten Sirius Pırlanta, sektörün en büyüklerinden olup marka siteler tarafından da referans olarak gösterilmiş ve bahsedilmiştir.

Mücevher, bayanların ilgi gösterdiği bir sektör. Bu sektörde çeşitlilik, kalite ve müşteri memnuniyeti fazlasıyla önemli. Yeni yıl hediyesi olarak düşünebileceğiniz yüzlerce pırlanta ürünlerinde %45 indirim uygulanıyor. Fırsat bu fırsat deyip, kaçırmayın. Üstelik Maximum kartlılara özel %10 ekstra indirim ve 12 taksit imkanıyla…

Pırlanta, zümrüt, yakut, elmas ve daha fazla aradığınız her tür mücevher, kolye, küpe, evlilik teklifi yüzükleri gibi ürünlerde kendini gösteriyor. Satın alınacak ürünler her yere ücretsiz sigortalı teslimat ediliyor. Beğendiğiniz ve satın aldığınız ürün aynı gün kargo ile gönderiliyor. Türkiye’nin her yerine gönderim yapan firma ayrıca canlı destek hattıyla siparişleriniz hakkında bilgilendirme yapıyor.

Eşinizie, sevgilinize hediye etmek için zaman kaybetmeyin ve %45 indirimli yılbaşı kampanyasını kaçırmayın.

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yapılan Yorumlar (1)

  1. sercan

    Herkesin alacak gücü olmasa da alacak kişiler için gerçekten çok güzel olmuş.

Yorum Yap