En Büyük Destekçiniz Vestel

\"vestel-yetkili-servis-merkezi\"1992 yılından bu yana İstanbul Anadolu yakasında olarak hizmet veren firmamız, 1 merkezi, 12 araçlık filosu, konusunda uzman 32 teknik eleman ve 8 yardımcı personel ile Ataşehir, Ümraniye, Çekmeköy başta olmak üzere Anadolu yakasının pek çok semtinde siz değerli Vestel kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Sizler için en iyi hizmeti en kısa sürede ve kaliteden ödün vermeksizin vermeyi ilke edinmiş kuruluşumuz sektördeki 20 yıllık tecrübesi ile ihtiyacınız olan çözümü ayağınıza getiriyor.

Sektörün gereklilikleri doğrultusunda sürekli kendini yenileyen uzman ekibimizle her marka ve her türlü cihazın tamir, bakım, montaj ve kurulum gereksinimlerinin giderilmesinin yanı sıra, her ihtiyacınıza karşılık verecek yeterlilikte olan yedek parça depomuz ile de aradığınız ürünü en kısa zamanda temin etmenizi sağlıyoruz.

Vestel Yetkili Servis olarak hizmetlerimiz…

Beyaz eşya (Çamaşır, Bulaşık, Buzdolabı, Fırın Eletktrik Süpürgesi) onarım, bakım ve montaj işlemleri
Elektronik cihazların (Televizyon LCD, Plazma TV, Güvenlik sistemleri, Müzik Seti, Ses, Uydu ve anten sistemleri) onarım, bakım ve montaj işlemleri
Klima onarım, bakım ve montaj işlemleri
Kombi ve ısınma sitemleri
Ortak uydu ve anten sistemleri
Ferdi uydu anten montaj onarım ve yazılım yükleme

Türkiye geneli Yetkili Vestel Servisleri listesi için http://www.vestelyetkiliservis.gen.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

En Büyük Destekçiniz Vestel” için 2 yorum

  1. içimden bi ses ali cem sen yoruldun koçum git bi duş falan al bi oyun moyun oyna 1-2 film izle diyo..

Yorum Yap