Yazılım

TechSmith Camtasia Studio 8 Full Türkçe

Techsmith Camtasia Studio 8, kaliteli bir ekran video kaydetme ve düzenleme programıdır. Sunum veya oyun videoları oynarken çekip kaydetmenize olanak tanır. Camtasia Studio 8 Full, oldukça popüler bir yazılım olup şahsen video düzenleme ve kaydetme programı olarak kullanıyorum.

Camtasia Video Editor ile Şaşırtıcı Videolar Yap

Camtasia, video düzenleme işlemlerini basit ve sezgisel bir şekilde yapar. Herkes bilgilendirici ve ilgi çekici videolar oluşturabilir. Hiçbir deneyim gerektirmez. Üç adımda kendi videonuzu oluşturun:

1- Çekiminizi seçin
Daha önce hiç bir video yapmamış olsanız bile mükemmel görünümlü bir video oluşturun. Camtasia, ekranınızı kaydetmeyi veya kendi video ve ses dosyalarınızı (MP4, WMV, MOV, AVI, vb.) içe aktarmayı kolaylaştırır.

2- Düzenlemelerinizi yapın
Çok parçalı zaman çizelgesi, tüm projelerinize uyacak şekilde genişler. Klipleri iki parçaya bölün, klibin bölümlerini çıkarın veya tamamen silin. Ayrıca müzik, fotoğraf, anlatım ve daha fazlasını da ekleyebilirsiniz.

3- Videonuzu oluşturun
Camtasia ile herkes ilgi çekici videolar oluşturabilir ve paylaşabilir. Videolarınızı Youtube, Vimeo, Facebook veya Screencast.com’a yükleyebilirsiniz. Videoları baştan sona günler değil saatler içinde oluşturun.

Özellikleri

Ekran kaydedicisi: Masaüstü ekranınızın herhangi bir bölümünü kaydedebilirsiniz.

Web kamerası: Web kamerası videonuza kişisel bir dokunuş sağlar.

Medya: 4K çözünürlüğe kadar görüntüleri, ses ve videoları içe aktarabilirsiniz.

Çok Parçalı Zaman Çizelgesi: Resimlerinizi, videolarınızı, metinlerinizi ve ses dosyalarınızı birden fazla parçayla hızlı bir şekilde oluşturun.

Açıklamalar: Okları, açıklamaları ve şekiller anlatacaklarınıza ulaşmanızda size daha fazla yardımcı olur.

Geçişler: Bir klip, resim, şekil veya metnin başına veya sonuna bir giriş / çıkış animasyonu ekleyebilirsiniz.

GÜNCELLEME

Dosya artık mevcut değildir. Camtasia 2020 sürümü vardır.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

9 thoughts on “TechSmith Camtasia Studio 8 Full Türkçe

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et