WebMaster

AdSense Kazancınızı Cep Telefonunuzdan Takip edin

\"adsenseWeb sitesi sahiplerinin, adsense kazançlarını takip etmek için artık, internet üzerinden sürekli oturum açmaları gerekmeyecek. Anlık olarak adsense kazançalarınızı takip edebileceğiniz AdSense Dashboard uygulamasını akıllı cep telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Kolayca anlaşılabilir bir formda CPM, CTR, sayfa görünümleri, tıklama sayıları ve tahmini geliri içeren önemli AdSense performans ölçümleri bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca anlık istatistikleri gösteren bir 4×2 widget içerir.

Verilerinizin güvenli, salt okunur bir görünüm sağlamak üzere Google AdSense Yönetimi API özelliği kullanır.

Büyük ekranlar, tabletler ve cep telefonlarını desteklemektedir.

AdSense giriş sayfası ve varsayılan rapor içeriğinin çoğunu sağlar.

Android AdSense Dashboard, tüm verileri tek bir yerde göstermekten ziyade dört menüye yaymış. İlk menüde günlük takip etmemiz gereken kazançları listelerken ikinci menüde en favori 7 web sitesinin kazançlarına ait bilgiler yer alıyor.

Üçüncü menüde grafiksel tablolarla analizler, son menüde ise 2 haftalık kazanç bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca 5, 15 veya 30 Dakika, 1, 4, 8 veya 24 Saat otomatik yenileme süreleri ile kazançlarınız takip etme imkanı sunuluyor.

\"indir\"

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et