Teknoloji

Kaspersky CEO’su İstanbul’a Geliyor

eugeneBilişim Zirvesi’10 Ana Tema Konferansı’nda ekonomiden yönetime, güvenlikten teknolojiye yenilenen geleceğin kuralları yazılacak. Konferansın en dikkat çeken ismi ise Kaspersky Lab CEO’su Eugene Kaspersky.

Interpromedya tarafından bu yıl 10. kez gerçekleştirilen Bilişim Zirvesi’10, 4-5 Ekim’de Lütfi Kırdar’da başlayıp 6-9 Ekim 2010’da TÜYAP’ta devam edecek. Bilişim Zirvesi’10 kapsamında 4 Ekim’de Lütfi Kırdar’da düzenlenen Ana Tema Konferansı’nda ulusal ve uluslararası konuşmacılarla dünyayı nasıl bir geleceğin beklediği ortaya konacak. Dünyanın etkili üç küresel düşünürü olan Kevin Kelly, Charles Leadbeater ve Prof. Dennis Anderson’ın yanı sıra Kaspersky Lab CEO’su Eugene Kaspersky, Türkiye’nin ilk bilgisayar üretim tesisinin kurulma sürecini yöneten Zafer Kurdakul ve TÜSİAD Uluslararası Koordinatörü, AB ve Businesseurope TÜSİAD Temsilcisi Bahadır Kaleağası geleceğe dair önemli saptamalarını paylaşacak.

Kaspersky Lab CEO’su Eugene Kaspersky, yüzyılın en önemli ihtiyacı dijital güvenliğin geleceğini anlataca.

Kaynak: HaberTürk

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et